Ag lpg nie dziaŁa

Diskutiere Ag lpg nie dziaŁa im LPG Opel Autogas Forum im Bereich Autogas Umrüstung; Witam mam problem odnośnie gazu. Mianowicie posiadam Opla Vectr 1.8 16v gaz sekwencja . Problem polega na tym że rozlancza gaz . Wydaje mi się że...

1. #1 pawopi6916, 02.01.2016
    pawopi6916

pawopi6916 AutogasTestSchreiber

Witam mam problem odnośnie gazu.
    Mianowicie posiadam Opla Vectr 1.8 16v gaz sekwencja . Problem polega na tym że rozlancza gaz . Wydaje mi się że problem jest w jakimś czujniku zatankuje gaz do pelna auto chodzi elegancko . przejade 100 km 120 góra samochód glupieje spada z obrotów wylancza gaz Kontrolka swieci jedna kropla gaz nie chodzi wylancza się cały czas przełącza na benzynę do tego nie mogę załadować butli do końca . wchodzi max za 12euro a nie jestem wstanie wyjezdzic tego gazu bo po 100/120 km się wylancza i przechodzi na benzynę i tak w kółko raz chodzi raz nie proszę o pomoc

2. Anzeige

Schau mal hier: Ag lpg nie dziaŁa. Dort wird jeder fündig.

Registrieren bzw. einloggen, um diese und auch andere Anzeigen zu deaktivieren
  3. #2 V8gaser, 03.01.2016
    V8gaser

V8gaser Meister der Beiträge

Do het je Richt, oube det proten wie net. Mot beter düütsch schnaken min Jung.

4. Leo

Leo FragenBeantworter

Thema:

Ag lpg nie dziaŁa

1. Diese Seite verwendet Cookies um Inhalte zu personalisieren. Außerdem werden auch Cookies von Diensten Dritter gesetzt. Mit dem weiteren Aufenthalt akzeptierst du diesen Einsatz von Cookies.
    Information ausblenden